Інформаційні матеріали з питань протидії торгівлі людьми

Інформаційні матеріали з питань протидії торгівлі   людьми

«18 жовтня в Україні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який покликаний вчергове нагадати про необхідність об'єднання зусиль органів державної та місцевої влади, громадських організацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

На виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 червня 2023 року № 496-р, та Регіональної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми в області на період до 2025 року, затвердженої рішенням обласної ради від 06 жовтня 2023 року № 390, обласна військова адміністрація просить забезпечити організацію та проведення інформаційно-просвітницьких заходів у рамках інформаційної кампанії до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми протягом тижня з 16 по 22 жовтня 2023 року, зокрема, розміщення інформаційних матеріалів на офіційних веб-сайтах, сторінках соціальних мереж, у засобах масової інформації (посилання на рекомендовані Мінсоцполітики інформаційні матеріали додаються). Під час проведення інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, встановлення локацій тощо) наголошуємо на необхідності дотримання правил поведінки та безпеки в умовах воєнного стану.»

Додаток 1

до листа обласної військової

адміністрації

11.10.23 року № 01-19/1008/0.4

Перелік посилань на інформаційні матеріали з питань протидії

торгівлі людьми

1. Сайт для жінок і дівчат, які перетинають кордон, розроблений за ініціативи Урядової Уповноваженої з гендерної політики та Міністерства соціальної політики України, за підтримки проєкту "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe) https://safewomen.com.ua.

2. Матеріали загальнонаціональної інформаційної кампанії з протидії експлуатації "ТОБОЮ СКОРИСТАЛИСЯ" https://www.stoptrafficking.org/#about.

3. Пам'ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, та посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи, розроблена Нацсоцслужбою України https://surl.li/iptem.

4. Встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми https://guide.diia.gov.ua/view/vstanovlennia-statusu-osoby-iaka-postrazhdala-vid-torhivli-liudmy-ad4d4102-d356-4f3b-8778-95aa8ec46294.

5. Поради для батьків для безпеки їхніх дітей онлайн https://www.msp.gov.ua/news/22976.html.

6. Правила як розпізнати сексуальну й трудову експлуатацію https://www.msp.gov.ua/news/22978.html

© 2017 Марфівська філіяВсі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати